Formænd  AIK  København   1972 - dd (2020)
Poul Larsen
Sammenlægningen mellem AIK 95 og AIK 32  i 1972 - april 1978
Carsten Christensen
april 1978 - 26 april 1984
Henrik Hansen
26 april 1984 - 6 april 1992
Benny Olsen
6 april 1992 - 13 april 1994
Dorte Nissen
13 april 1994 - 27 april 1995
Torben Amskov
27 april 1995 - 22 april 1996
Ib Nielsen
22 april 1996 - 15 april 1998
Erik Jensen
15 april 1998 - 26 april 2000
Karin Andersen (gik i utide)
26 april 2000 - 3 november 2003
Carsten Hansen
13 august 2020 - dd.
Torben Amskov
3 november 2003 - 13 august 2020