Formænd  AIK  32   1932 - 1972
Ib Schütt
10 oktober 1955 - 16 oktober 1956
Charley Nielsen
08 september 1932 - 23 marts 1934
Kaj Kristensen
23 marts 1934 - 25 oktober 1934
Harald Jensen
25 oktober 1934 - 28 oktober 1942
Poul Nielsen
28 oktober 1942 - 16 oktober 1946
Aage Hansen
16 oktober 1946 - 13 oktober 1947
Anders Hansen
13 oktober 1947 - 13 oktober 1948
Chr. Ibsen
22 oktober 1957 - 9 april 1958
Erik Christensen
16 oktober 1952 -1 december 1954
Verner Nielsen
16 oktober 1956 - 22 oktober 1957
Vagner Sørensen
9 april 1958 - 8 april 1959
Verner Bro
8 april 1959 - 11 oktober 1961
Hjalmar Metzger
11 oktober 1961 - 15 april 1964
John Thisted Christensen
15 april 1964 - 19 oktober 1966
Terje Andersen
19 oktober 1966 - 16 oktober 1968
Torben Amskov
21 oktober 1970 - til sammenlægningen
med AIK 95
, i 1972
Bent Lauritsen
16 oktober 1968 - 21 oktober 1972
Chr. Ibsen
13 oktober 1948 - 16 oktober 1952
Anders Hansen
1 december 1954 - 10 oktober 1955