Formænd  AIK  95    1930 - 1972
Einar Faxøe
24 oktober 1931 - 18 oktober 1941
Carl Holmberg
17 oktober 1930 - 24 oktober 1931
Poul Sørensen
18 oktober 1941 - 17 oktober 1943
Herbert Agerbeck
oktobr 1946 - oktober 1952
Einar Jensen
17 oktober 1943 - 21 oktober 1944
Kongsted Christensen
oktober 1952 - oktober 1953
Kaj Kristiansen
oktober 1953 - april 1954
Poul Larsen
april 1954 - til sammenlægningen med AIK 32 1972
Einar Faxøe
21 oktober 1944 - oktober 1946