Formænd   AIK   95    1895 - 1931
P. L. Jacobsen
11 september 1895 - 27 juli 1897
M. E. Jørgensen
27 juli 1897 - 29 september 1898
Martinus Olsen
29 september 1898 - september 1900
Johannes Gundermann
Ekstraordinær Generalforsamling - 31 oktober 1903
Carl Due (Næstformand)
01 november 1901 - Ekstraordinær Generalforsamling
Martin Olsen (gik i utide)
28 september 1901 - 01 november 1901
August Holberg
31 oktober 1903 - oktober 1905
Vilh. Petersen
oktober 1905 - oktober 1908
Julius Nielsen
18 oktober 1913 - oktober 1915
Einar Faxøe
oktober 1915 - oktober 1916
Richard Davidsen
oktober 1916 - oktober 1919
Aage Kongsgaard
21 oktober 1921 - 31 oktober 1922
Carl Faxøe
31 oktober 1921 - oktober 1926
Georg Jensen
oktober 1926 - forår 1928
Carl Holmberg
17 oktober 1930 - 27 oktober 1931
M. E. Jørgensen
september 1900 - 28 september 1901
August Holberg
oktober 1908 - 10 oktober 1913
Einar Faxøe
oktober 1919 - 21 oktober 1921
Carl Faxøe
forår 1928 - 17 oktober 1930