Start Formand   Stoppet
11/9 1895 P. L. Jakobsen   27/7 1897
27/7 1897 M. E. Jørgensen   29/9 1898
29/9 1898 Martinus Olsen   September 1900
September 1900 M. E. Jørgensen   28/9 1901
28/9 1901 Martin Olsen ( gik i utide )   1/11 1901
1/11 1901 Carl Due ( Næstformand )   Ekstraordinær generalforsamling
Ekstraordinær generalforsamling Johannes Gundersen   31/10 1903
31/10 1903 August Holberg   Oktober 1905
Oktober 1905 Vilh. Petersen   Oktober 1908
Oktober 1908 August Holberg   18/10 1913
18/10 1913 Julius Nielsen   Oktober 1915
Oktober 1915 Einar Faxøe   Oktober 1916
Oktober 1916 Richard Davidsen   Oktober 1919
Oktober 1919 Einar Faxøe   21/10 1921
21/10 1921 Aage Kongsgård   31/10 1322
31/10 1922 Carl Faxøe   Oktober 1926
Oktober 1926 Georg Jensen   Foråret 1928
Foråret 1928 Carl Faxøe   17/10 1930
17/10 1930 Carl Holmberg   24/10 1931
24/10 1931 Einar Faxøe   18/10 1941
18/10 1941 Poul Sørensen   17/10 1943
17/10 1943 Einar Jensen   21/10 1944
21/10 1944 Einar Faxøe   Oktober 1946
Oktober 1946 Herbart Agerbæk   Oktober 1952
Oktober 1952 Kongsted Christensen   Oktober 1953
Oktober 1953 Kaj Kristiansen   April 1954
April 1954 Poul Larsen   April 1978
April 1978 Carsten Christensen   26/4 1984
26/4 1984 Henrik Hansen   6/4 1992
6/4 1992 Benny Olsen   13/4 1994
13/4 1994 Dorte Nissen   27/4 1995
27/4 1995 Torben Amskov   22/4 1996
22/4 1996 Ib Nielsen   15/4 1998
15/4 1998 Erik Jensen   26/4 2000
26/4 2000 Karin Andersen ( gik i utide )   3/11 2003
3/11 2003 Torben Amskov   Til dato